مرکز جامع علمی کاربردی پرستیژلند ایران حاصل خلاقیت و نوآوری است

صرامی درافتتاحیه مرکز جامع علمی کاربردی :

مرکز جامع علمی کاربردی پرستیژلند ایران حاصل خلاقیت و نوآوری است

اصفهان-نگاه کویر: مجری پروژه های سیتی سنتر و شهرک سلامت اصفهان گفت: مرکز جامع علمی کاربردی پرستیژلند ایران حاصل خلاقیت و نوآوری است.

به گزارش نگاه کویر،مسعود صرامی ظهر امروز در آئین افتتاحیه مرکز جامع علمی کاربردی پرستیژلند ایران در مجموعه اصفهان سیتی سنتر ،اظهار داشت: آنچه که دیروز آرزوی من بوده امروزه به وسیله شما همکاران و دانشجویان گرامی محقق شده است.

وی با بیان اینکه دانشگاه جامع علمی کاربردی پرستیژلند ایران می تواند مجموعه ای مفید و موثر برای کشور باشد،افزود: پرورش استعداهای درخشان متناسب با بازار کار از اعم فعالیت هایی خواهد بود،که می خواهیم در این مجموعه دانشگاهی پیگری نماییم.

مجری پروژه های سیتی سنتر و شهرک سلامت اصفهان با اشاره به اولین ورودهای این دانشگاه،ادامه داد: شما دانشجویان از اولین ورودهای این دانشگاه هستید و از امکاناتی که در این مرکز در اختیار شما قرار می گیرد به نحو مطلوب استفاد کنید.

وی گفت: شمادانشجویان باید خوشحال باشید،که جز اولین نفراتی هستید که در این دانشگاه تحصیل می کنید.

صرامی با بیان اینکه تلاش کرده ایم در این مجموعه یک خلاقیت و نوآوری به وجود آوریم،تصریح کرد: دانشگاه را همه می توانند ایجاد کنند اما مهم آن اصول اخلاقی است که در آن دانشگاه باید تدوین و اجرا شود.

وی با بیان اینکه هیچ عملی بدون فکر و بدون پشتوانه علمی نمی تواند محقق شود،بیان داشت: از بهترین وسایل و امکاناتی که باید یک دانشگاه وجود داشته باشد شما را بهرمند خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت پرستیژلند ایران با بیان اینکه آموزش اولیه برای ساخت آن کشور امری مهم و ضروری است،اظهار داشت: در این مرکز علمی و کاربردی تلاش خواهیم کرد که شما نه تنها برای اصفهان بلکه برای کل کشور الگو و سرمشق باشید.

اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر . بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی . بن بست ایمانی . پلاک 41

تلفن پذیرش آگهی:

36619773  پزشکی

تلفن: 2326234 3-031

36611753  غذایی

 

فکس: 32326244 - 031 روابط عمومی 36622123

 

پیامک : 50002152      طراحی :03136625403

تلفن 24 ساعته:09195852085

اطلاعات اضافی